Adaptacja

Drodzy Rodzice

Wasze dziecko od września będzie uczęszczało do naszego przedszkola. Niestety sytuacja epidemiczna nie pozwala na razie na zaproszenie Państwa na dni adaptacyjne, dlatego też opracowałam dla Was prezentację multimedialną, która pomoże zrozumieć i przygotować się na ten piękny ale i trudny czas jakim jest pójście dziecka do przedszkola. Przesyłam Państwu również ankietę ( załączniku do pobrania ) jeżeli zależy Państwu na tym abyśmy i my dobrze przygotowali się na spotkanie z waszym dzieckiem proszę o wypełnienie i odesłanie jej. Nie jest to obowiązkowe.

Jeżeli tylko sytuacja epidemiczna ulegnie polepszeniu zaprosimy Państwa w sierpniu z dziećmi do naszego ogrodu, aby dzieci mogły zapoznać się ze swoją Panią , pobawić się i oswoić z nowym miejscem.
Życzę udanych wakacji i owocnej pracy z dzieckiem w zakresie rozwijania samodzielności. Bo im bardziej samodzielne dziecko tym okres adaptacji będzie łatwiejszy.
Proszę poszukiwać informacji na temat sierpniowego spotkania na naszej stronie internetowej i facebookowej przedszkola, a w razie pytań i wątpliwości zachęcam do kontaktu telefonicznego z przedszkolem.

Z wyrazami szacunku
mgr Katarzyna Dej
Dyrektor MP64

Ankieta do pobrania:  ankieta dla rodziców

15 kroków do uwolnienia się od pieluch : pieluchy

adaptacja_do_przedszkola