Plenerowe Punkty Szczepień p/COVID-19 na pikniku rodzinnym 31 lipca w Katowicach

Plenerowe Punkty Szczepień p/COVID-19 na pikniku rodzinnym 31 lipca w Katowicach

W sobotę 31 lipca od godz. 12.00 do 19.00 na Rynku i w Parku Powstańców Śląskich w Katowicach będzie można zaszczepić się przeciwko COVID 19 jednodawkową szczepionką firmy Johnson and Johnson. W akcji szczepień mogą uczestniczyć osoby dorosłe, posiadające e-skierowanie. Nie trzeba się rejestrować – wystarczy wypełnić kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem lub zgłosić się z uzupełnionym kwestionariuszem. Kwestionariusz zamieszczony jest poniżej.

Młodzież w wieku od 16 do 18 lat będzie miała możliwość zaczepić się w Parku Powstańców Śląskich preparatem Pfizera (dwudawkowy, jako jedyny rekomendowany dla młodzieży). Drugą dawkę szczepionki, od 1 lipca można przyjąć w dowolnym punkcie szczepień w Polsce.

Przewidziane są atrakcyjne nagrody dla losowo wybranych zaszczepionych.

Szczepienia wykonywać będą wyłącznie osoby wyspecjalizowane i uprawnione, a przed dokonaniem szczepienia pacjent przejdzie standardową kwalifikację. Profesjonalną obsługę w Plenerowych Punktach Szczepień zapewnią dwa Podmioty Wykonujące Działalność Leczniczą GYNCENTRUM Sp. z o.o. oraz VITO-MED Sp. z o.o.

Przypominamy o konieczności zabrania dowodu osobistego!

Do pobrania:

Kwestionariusz_wstępnego_wywiadu_przesiewowego_przed_szczepieniem_osoby_dorosłej_przeciw_COVID-19.pdf

Kwestionariusz_wstępnego_wywiadu_przesiewowego_przed_szczepieniem_osoby_dorosłej_przeciw_COVID-19