Kadra

Kadra pedagogiczna

W naszym przedszkolu pracuje zespół twórczych i innowacyjnych nauczycieli, dla których najważniejsze jest bezpieczeństwo i rozwój Państwa dzieci. Kadra pedagogiczna nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnorodnych kursach i szkoleniach oraz zdobywając kolejne stopnie awansu zawodowego.

mgr Katarzyna Dej

Dyrektor przedszkola. Nauczyciel dyplomowany, absolwentka Akademii Pedagogicznej w Krakowie na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna; ukończyła studia podyplomowe na kierunku Terapia pedagogiczna i rewalidacja indywidualna na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz zarządzanie oświatą w Wyższej Szkole Humanistyczno- Ekonomicznej w Brzegu na wydziale pedagogicznym.

mgr Agnieszka Hachuła

Nauczyciel dyplomowany, absolwentka WSP TWP w Warszawie na kierunku Pedagogika, specjalność Wszesnoszkolna edukacja zintegrowana z pedagogiką przedszkolną i logopedią; ukończyła studia podyplomowe na kierunkach Terapia Pedagogiczna na Uniwersytecie Śląskim oraz Wychowanie do życia w rodzinie na Akademii Pedagogicznej w Krakowie; ukończyła studia podyplomowe z zarządzania i organizacji oświaty w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie.

mgr Jolanta Wałach

Nauczyciel dyplomowany, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Pedagogika, specjalność Pedagogika wczesnoszkolna; ukończyła studia podyplomowe na kierunkach Technologia informacyjna i informatyka w szkole na Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz Zarządzanie w oświacie w Śląskiej Wyższej Szkole Zarządzania im. Generała Jerzego Ziętka w Katowicach

mgr Barbara Pająk

Nauczyciel dyplomowany, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Pedagogika, specjalność Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Ukończyła studia podyplomowe z Integracji Sensorycznej w Wyższej Szkole Humanistyczno- Ekonomicznej w Brzegu.

mgr Anna Korus

Nauczyciel mianowany, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Pedagogika, specjalność Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym. Ukończyła studia podyplomowe z Języka Angielskiego w wychowaniu przedszkolnym i edukacji wczesnoszkolnej w Wyższej Szkole Humanistyczno- Ekonomicznej w Brzegu oraz studia podyplomowe w zakresie Pedagogiki Specjalnej - Logopedia.

mgr Karolina Niemczyk

Nauczyciel kontraktowy , absolwentka Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Pedagogika, specjalność Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym.

Ponadto w przedszkolu prowadzone są zajęcia ze specjalistami:

 • mgr Anna Korus - zajęcia z języka angielskiego
 • mgr Agnieszka Hachuła - pedagog specjalny
 • mgr Barbara Pająk - terapia SI
 • mgr Anna Sprenc - logopedia
 • mgr Mariola Kiera - psycholog
 • mgr Anna Rynkowska - nauczyciel zajęć sportowych

Nasze przedszkole nie mogłoby jednak funkcjonować prawidłowo bez personelu pomocniczego.

 • Finansami przedszkola zarządza Pani Justyna - samodzielny referent.
 • Pani Edyta pomaga nauczycielom grupy Biedronek w opiece nad najmłodszymi przedszkolakami.
 • O porządek w przedszkolu dbają Panie woźne:  Marzena, Sylwia i Weronika
 • Kucharka Pani Ewa przygotowuje nam pyszne posiłki, a pomaga jej Pani Basia.
 • O nasz ogród dba Pan Michał, a Pan Stasiu to przedszkolna "złota rączka".